2021-09-18 13:25
Valmentajat

Valmentajien tekniset lisenssit 2021-2022

Alla listattuna kaikki seuran puolesta ostetut lisenssit valmentajille. Jos et löydä nimeäsi listalta, ole yhteydessä nea.myllyla@hnmky.fi, tai jos lisenssin hankkimisella on kiire, niin osta se itse ja toimita kuitti Nealle. Seura korvaa kulun sinulle jälkikäteen.

AILUS MIKAEL 27885295
ANSAMAA OLLI-PEKKA 40281448
ANT-WUORINEN KARI 23915648
BABKIN TYMUR 40326426
CHIME SARAH 40310401
CLEMENT HENRI 21244832
EL SAID SAARA 40180042
ELONEN ANTON 29453803
HENTUNEN OONA 40116024
HYVÖNEN OTTO 40001225
JADDA DARIF 40245418
JADDA WALID 33727509
Jensen Benjamin 50000064
JÄRVINEN AKU-OSKARI 40054073
KARIUKI PETER 30785476
KEKKONEN MEERI 40052401
KIURU ARI JUHANI 23968349
KOIVUNEN HANNA EMILIA JOSEFIINA 30152339
KONTTINEN JUUSO 22083571
KORHONEN IINA 23917743
KOSKINEN SANTTU 23906880
KUISMA MARTTI 32782370
KYTÖLÄ JOONAS 40128417
KÖNINKI AINO 40037301
LAAKSONEN ERJA 24017752
LEHTONEN OLLI JOHANNES 22358620
LEVÄ EERO 40106910
LILJELUND HARRI 24057929
LINNOLAHTI AAPO 40077436
MALM EMMA 24063214
MANUNEN WILHELMIINA 31791207
Milén JUUSO 23912049
MUURINEN KIMMO 24061070
OLKI VILLE 24051459
PALOJÄRVI VALTTERI MATTI JOHANNES 28795410
PARTINEN ANTTI 23852895
PARVIAINEN TIMO 23958760
PAUNONEN SIIRI 40070468
PELKONEN PETTERI 23906165
PELTOLA ONNI 40142904
PIIROINEN MARIA EMMA 32048674
POUNDS DIONNE 32818338
PULKKINEN HENRIK 24017985
PULKKINEN TEEMU 23966448
PÖYRY VILLE 23932537
REBIZOV MAX 40306268
RUOTTINEN MAIJA 24052652
RUOTTINEN TIINA JOHANNA 30796041
RUUTIAINEN PETTERI FABIAN 23108154
SAARNI ROOSA 32130058
SALMELA SANTTU 24008868
SALMINEN SAKARI 23959976
SALONEN IIDA 40245421
SALONEN OLLI 28646080
SANDVIK TEIJO 23905263
SAUKKOLA TIMO 23956322
SILLANPÄÄ IIRIS 40187334
SUNTINEN VILI 29653030
TAKALA TUURE ERKKI VIHTORI 23390674
TARKIAINEN OLLI 23897889
TUUNANEN AURORA 40146235
VIRTANEN MAIJU 28758062
VÄRE NOORA 40000664